1 / 12
Prodavam CEKANI
1 МКД
04.08.2022 08:35

Битола / Битола

Cekani razni golemini.spakli ,mistrii,klesti,pistol za silikon,za nitni,pili,listovi za pili , klesti za zelezo,zici za brusenje ,cetki za brusenje ,inbusi i druga stoka za zelezarija

Tel.075 937 873

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
072625628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам