1 / 5
Crf 450
2.300 €
21.05.2021 19:59

Дојран / Гевгелија

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2006

Модел:

Honda crf 450

Moze da se vide i proba vo bilo koe vreme

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Trajce
Потврден огласувач
077866928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам