1 / 9
DAELIM S1 125 2013 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA
1.350 €
15.08.2022 13:03

Велес / Велес

Марка:

Daelim

Вид:

Скутер

Година:

2013

Модел:

S1 125

Километри:

20000

DAELIM S1 125 2013 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭, PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ... BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам