1 / 1
ШИШИЊА ЗА НА ВЕЛОСИПЕД
50 МКД
Цената е фиксна
22.07.2022 22:33

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

ПЛАСТИЧНИ ШИШИЊА ЗА НА ВЕЛОСИПЕД - 200 ПАРЧИЊА. - 50 ден. парче. СЕ ПРОДАВААТ САМО КОМПЛЕТ.

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

TONI
Потврден огласувач
075 593 245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам