Se bara zena za cistenje apartmani Ohrid
1 €
27.05.2022 16:05

Охрид / Охрид

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara zena za cistenje apartmani vo centarot na Ohrid. Plata po dogovor.
Kontakt- Irina 070232307

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

nadiagold6@hotmail.com
Потврден огласувач
075677177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам