1 / 9
Се издава стан за туристи
35 €
Цената не е фиксна
04.08.2021 13:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Во центар на Охрид

Се издава комплетно наместен стан во центар на Охрид (позади Охридска банка) и во истиот може да престојуваат максимум 5 лица. Паркинг местата се во склоп на зградата.Станот е слободен од 22.08.2021.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zaklina
Потврден огласувач
071231542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам