1 / 4
Kako NOVA germanska maska jakna br.M org.ZARA
1.800 МКД
Цената е фиксна
27.09.2021 16:28

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

M

Боја:

Сина

Kako nova germanska maska jakna brend org.ZARA br.M
Bez niedna maana preubav model i matreijal
Model esen/zima
Cena 2500
Namalena 1800


Pogore na stranata mozete da gi poglednete i drugite nasi oglasi so robata sto ja nudime

Dopolnitelen vikend popust -20%

Prodadena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Maska brend jakna br.L/XL CARLO COLLUCI Bomber jacket

1 МКД

Masko zimsko Sako Nov model br.XL org.REPLAY Retro

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам