1 / 5
SEDiSTE (BONTRAGER COMMUTER COMP)
2.500 МКД
Цената е фиксна
12.05.2022 19:41

Босилово / Струмица

Sedisteto e kupeno novo,vozeno e edna nedela i izvadeno.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
076620000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам