1 / 10
Traktor Landini RV-5000 special.
2.700 €
22.05.2021 17:22

Пехчево / Берово

Traktorot e donesen od Italija,i e vo ekstra sostojba. CENA 2700e.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
071381741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам