Se izdava stan za eden ili dvajca vo centar
1 МКД
06.06.2021 20:04

Штип / Штип

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Vo blizina na gradskata biblioteka. Povolna Cena
Poveke informaci na brojot

Категорија: Недвижности / Соби

Се бара од:

Trajce
Потврден огласувач
071566785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам