1 / 10
Летање со дрон (KG) Letanje so dron
35 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.01.2022 20:32

Виница / Виница

Закажете го вашето снимање со дрон (птичја перспектива) сега за само 35еур од батерија (20mins)
Користам дрон DJI Air 2s
Објавените фотографии се во наша сопственост.
Viber 075 959 998

Повеќе видеа на:
www.kristiangorgiev.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Агенциски услуги / Маркетинг агенции

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
075959998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам