1 / 2
Svekici NGK YZ 250F - YZ 250FX - WRV 250 ( 2014-2018 ) JAPAN
По Договор
13.09.2021 07:48

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

YZ 250F - YZ 250FX - WRV 250 ( 2014-2018 ) NGK svekici

Километри:

500000

Dve novi svekici LMAR8G-Nickel Spark za nekolku modeli na Yamaha
YZ 250F - YZ 250FX - WRV 250 ( 2014-2018 ) ,kupeni od USA- made in Japan
Cena 2000den parce........
Tel. 078 813 111

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Огласи
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам