1 / 5
Garnitura za sedenje
7.000 МКД
30.07.2021 18:33

Кисела Вода / Скопје

Trosed dvosed fotelja i taburetka.trosedot se spusta za spienje.samoo za 8000 denari.
KONTAKT 070 915 416

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070228044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам