1 / 1
Продавам пиано
900 €
23.05.2021 11:00

Скопје Центар / Скопје

Пијано zimmermann (не е користено и никогаш не e штимано)
Дејан 070 522 588

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
070522588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам