1 / 5
Macbook A1342 (13-inch, Mid 2010)
100 МКД
Цената не е фиксна
23.05.2021 13:06

Скопје Центар / Скопје

Ispraven moze odgovara i na drugi modeli.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Микрофони / Слушалки

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам