1 / 5
SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN FRIZERSKI I KOZMETICKI SALON
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2021 15:53

Чаир / Скопје

Квадратура:

45 m²

Греење:

Централно

SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN I RAZRABOTEN FRIZERSKI I KOZMETICKI SALON VO CAIR!
CENA 150€

Kontakt 072 597 313

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Muhamed
Потврден огласувач
070794034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам