1 / 5
Germanska brend jakna/suskavec br.S/M
1 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2021 09:11

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

M

Боја:

Сина

Kako Nova germanska brend jakna suskavec DC di si
Broj S mnogu prijaten tenok suskavec odozdola so mreza
Lesna udobna prijatna idealna za ova vreme
Kupena skapo

Cena 1800

Namalena 1200
Namalena dzabe

Pogore na stranata mozete da gi poglednate i drugite oglasi so robata sto ja nudime

Dopolnitelen vikend popust -20%
Prodadeno


Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanska vodootporna teget Brend jakna XL/XXL

1 МКД

Germanska maska zimska jakna br.L/XL TAILOR & SON

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам