1 / 8
FIAT PANDA VAN 1.2i 2010
2.749 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.08.2021 13:14

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Panda

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Фиат Панда 1.2 , товарно.
Бензин/Плин.
51kw/69ks.
Произведено 2010 година.
Регистрирана до Октомври 2021 година.
Поминати 195.000км.
Возилото е во перфектна состојба , многу економично , проверка кај сакате.
Пред 3000км направен сервис , сменета предница , сет ламела и замаец , масло и сите филтри , акумулатор 45ah за кои има фактура.
Нови гуми R13.
Опрема:
•Клима
•Радио MP3 , AUX
•Подесување на волан по висина и ширина , CITY.
Повеќе инфо на телефон 078235378.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniell
Потврден огласувач
078550323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам