1 / 12
Se izdavaat Apartmani na 150 m od kejot na Ezeroto i plazata
1 €
25.01.2023 14:27

Охрид / Охрид

Квадратура:

44 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издаваат Апартмани на 150 метри од кејот на Охридското езеро!

Аартманите имаат дневна соба со кујна, спална соба, бања, тераса, паркинг простор кој се наоѓа пред и позади зградата.

Опремени се со инвертери, wifi и кабловска.

Апартманите се наоѓаат позади хотел Милениум Палас, на 100 метри од кејот на Охридското езеро, 250 метри до првата плажа, 400 метри од најдобрата плажа Куба Либре и 700 метри од центарот на градот.

Современо уредени и лоцирани во мирна и тивка средина.

Ве очекуваме!

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

🏬
Потврден огласувач
078 269 199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам