Celicni bandazi
1 €
23.05.2021 22:05

Дојран / Гевгелија

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Se prodavat celicni bandazi original od mercedes c klasa 16-ki

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од: Претпријатие

mitko
Потврден огласувач
071207521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам