1 / 5
Prodavam tocak
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.08.2022 20:07

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam 2 polovni tocaci vo mnogu dobra sostojba , cena po 5000 den. Za informacii na br. 075 207 613 Aleksandar.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
075446987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам