1 / 2
Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка
500 МКД
11.06.2022 18:38

Кичево

Марка:

LG

Модел:

Нов Екран / Display за LG K4 2017 (X230) комплет со рамка

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

500ден

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077469644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам