1 / 8
se prodava sprat i potkrovlje
По Договор
17.11.2022 13:34

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

63 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1986

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Brakja Simovski

Se prodava sprat i potkrovlje od kukja vo Tetovo ul.Brakja Simovski (capcakovo sokace) Informaci na 078 275 399 Mozna zamena za stan vo skopje

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
078275399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам