1 / 8
Се продава Kettler Alu Rad велосипед
220 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.12.2022 09:02

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Kettler 🇩🇪🇩🇪 Germanski Velosiped Malce Koristen 28er Trkala Shimano delovi
Infoo samo na 078969590

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

123
Потврден огласувач
078969590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам