1 / 1
Elektrolux plotna nova
10.000 МКД
Цената е фиксна
24.05.2021 15:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Nova plotna Elektrolux , 2 na struja , dve na plin, drzaci od lieno zelezo , ima garancija

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075289992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам