1 / 1
Ford Mondeo 2.0 benzin
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2021 15:58

Валандово

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Останато

Колата не е запалена подолго време, не е регистрирана, задното стакло е скршено, нема некои поголеми механички дефекти.
Цена по договор.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
077493016
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам