1 / 4
Tenda nastresnica
1 МКД
04.06.2022 18:34

Гостивар / Гостивар

Se prodavaat 2 tendi nastresnici, dolzina na tendite 3.25m, visina 1.5m. Kombinacija plavo-bela boja.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077975679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам