1 / 9
Се издава стан во струмичката зграда
350 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.06.2022 15:40

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

130 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Се издава стан од 130м2.
Комплетно наместен. Греење - парно , ладење - инвертер клими.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Audi
Потврден огласувач
078320221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам