1 / 5
Horoz Electric 300w LED reflektor 6400k (nov)
6.000 МКД
26.06.2022 19:21

Виница / Виница

Испраќам по карго    

Kupen pred mesec vreme, doagja so kutija. Ne e koristen i moze da se vide u sekoe vreme. 6400 kelvina
Dve godini garancija. 300W LED = 2400w

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава / Можна е замена од:

Kristian Gorgiev
Потврден огласувач
075 959 998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам