1 / 8
Choper Custom unikat
1.200 €
Цената е фиксна
23.12.2021 08:47

Виница / Виница

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2015

Модел:

Choper Custom unikat

Километри:

5000

Se prodava Choper Custom unikat praen za meraklii 200 cc registriran, osiguran, prevod odma cena 1200 evra poveke info na tel 070-807-733 Boro

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ivo
Потврден огласувач
076495430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам