1 / 1
Се продава точак
4.500 МКД
Цената не е фиксна
07.06.2022 10:43

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Се продава точак, многу малку возен, во одлична состојба.
Телефон: 075/888-396

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Ивана
Потврден огласувач
075888396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам