1 / 9
Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god
4.000 €
18.12.2021 22:35

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god
Tovarno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

3900 €

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno

4500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам