1 / 10
CTAN VO CAIR
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2021 14:26

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

109 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Vukovarska

Stanot se iznajmuva za podolg period.
Kontakt samo whatsapp 070 606 907.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

iso
Потврден огласувач
070606907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам