1 / 4
Se izdava stan vo Ohrid za cela sezona!
По Договор
23.09.2022 19:59

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2014

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul. Slavej Planina

Se izdava dvosoben stan vo centarot na Ohrid, na samoto setaliste za cela godina. Za poveke informaci 078266447.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078266447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам