1 / 12
Ziden krevet, Wall Bed, Spalna
1 €
Цената не е фиксна
24.09.2022 11:42

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработуваме зидни кревети по нарачка. Извонредно лесно се спуштаат и креваат. Може да се изработат во комбинација со други видови на мебел како тросед, полици, фиоки и сл. Најпогодни се за мали станови (гарсоњери, еднособни), како дополнителни кревети во поголеми станови или за во викендици. Изборот на материјали е широк, како и дизајнот кој може да се прилагоди на Вашите потреби. Повелете и дозволете ни Вашиот дом да Ви го претвориме во Ваше омилено место.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

IDEAL Design - ИДЕАЛ Дизајн
Ul. Blagoja Stefkovski BB
Потврден огласувач
071234025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам