1 / 1
Се продава електричен шпорет за вградување
9.000 МКД
07.06.2022 10:43

Битола / Битола

Се продава електричен шпорет за вградување. Цена: 9000 денари. Телефон: 075/888-396

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Ивана
Потврден огласувач
075888396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам