1 / 4
EKSKLUZIVEN PLAC VO BARDOVCI 2437 m2
120 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 09:44

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2437 m²

Тип на земјиште:

Градежно

- odlicna lokacija
- cist imoten list
- izvod od DUP so markica za gradba na 2.400 m2
- P+2+Pk
- bez agenciska provizija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам