1 / 10
Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0
1.111 €
29.09.2022 20:33

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

156 kw / 212 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

tafa
Потврден огласувач
071456221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам