1 / 6
NOCNA LAMPA OD STARO RADIO ЛАМПА ОД СТАРО РАДИО
50 €
08.08.2022 19:02

Куманово / Куманово

Na prodazba restavrirano drveno Radio EI NIS, proizvedeno nekade okolu 1960-tite godini. Neispravno, falat delovi vnatre, no modificirano vo nocna lampa - stavena sijalica vnatre, osvetluva zid nazad i skalata napred e osvetlena. Dekorativen i funkcionalen vintage detal.
Dimenzii: 44 x 29 x 20 cm

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Декоративна уметност

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071208987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам