1 / 12
BMW 118D 2.0 122hp 2005
4.200 €
Цената е фиксна
4.300 €
01.12.2021 09:47

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava BMW 118D 2.0 122hp 2005 godina
za povekje info na tel <<<<075 727 340 KIKO<<<<<

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kiko
Потврден огласувач
075727340
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам