1 / 2
Slovenski drveni prozorci / prozori / прозорци /прозори
4.000 МКД
25.05.2021 16:57

Струга / Струга

Се продаваат 4 прозорци со дупли стакла, без токови (рамки). Димензии 130 x 73.
Како НОВИ (се гледа на сликите).

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Bale
Потврден огласувач
075654218
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам