Plac vo Vizbegovo
40 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 09:39

Карпош / Скопје

Квадратура:

9000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Vizbegovo 9000 m2 so namena lesna industrija cena e 50 evra za m2
Kontakt 078 343 707

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
38978343707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам