1 / 6
Penta MERCURY 20 odlicna sostojba!!
700 €
Цената не е фиксна
20.05.2022 23:03

Прилеп

Pentata e ful servisirana spremna za sezona moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
79313078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам