1 / 12
Audi a5
11.000 €
22.05.2022 22:53

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A5

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

158 kw / 215 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi a5 2.0 tfsi 211hp
S-line fulll
Uvezeno od ch

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078427797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам