1 / 4
Кафемат со капсули Tchibo Cafissimo easy Black
80 €
Цената е фиксна
28.12.2022 14:11

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Кафемат со капсули Tchibo Cafissimo easy Black, 1250 W, 3 степена на притисок по избор, 650 мл, за правење Espresso,Caffé Crema и Долго кафе, + 70 капсули .
НОВО, НЕУПОТРЕБУВАНО

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
075214036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам