1 / 3
Polici zidni
700 МКД
Цената не е фиксна
Денес 15:32

Кисела Вода / Скопје

Prodavam 3 polici kupeni od Ikea, odlicno socuvani, 55cm.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070343546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам