Се продава Renualt 19
250 €
Цената е фиксна
26.05.2021 10:33

Дојран / Гевгелија

Марка:

Renault

Модел:

R 19

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Може и на делови

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
077653876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам