Kuca kaj Sat Malo, super lokacija
По Договор
26.05.2021 12:02

Тетово / Тетово

Број на соби:

1

Квадратура:

365 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

365 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Луксузен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Centar

Se prodava kuca blizu centar, kaj Sat Malo, na odlicna lokacija, na plac od 365 m2. Kucata e stara, ne e za ziveenje, no koga bi se izgradil nov objekt, bi se dobilo nekolku lokali, i 2-3 kata stanben prostor, garazno mesto i ubav dvor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам