1 / 7
Se prodava plac vo blizina na Munevere
250 €
26.05.2021 12:07

Тетово / Тетово

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA!
odlicen plac od 900m2.
Placot e celosno iscisten, do nego ima pat koj treba da se asvaltira.

Na samiot plac ima doneseno voda, kanalizacija(sopstvena).Vo blizina doneseno e i struja.

Dokumentite se potpolno cisti,i vednas moze da se odi na notar.

076/421-142
070/381-888

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам