Kuca na patot -Med.Centar i AMD
По Договор
26.05.2021 12:10

Тетово / Тетово

Број на соби:

1

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

170 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Blizu Med.Centar i AMD

Se prodava kuca, renovirana, na frekventen pat sto vodi od Med.Centar prema AMD za registracija na vozila. Kucata raspolaga so : lokal na prizemjeto od 73 m2 : podrum : 2 kata i potkrovje stanben prostor. Kucata e renovirana, vo momentov e celata izdadena pod kirija.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам